by dronlink.com , 2018-07-29

DJI Mavic 2 już wkrótce?


Sample image

 

DJI Mavic 2 już wkrótce?

 

Jak pisaliśmy niedawno na facebook'u, DJI odwołał planowaną w połowie lipca konferencję, na której rzekomo mieli przedstawić kolejną generację Mavic.

Natychmiast pojawiły się plotki, że przyczyną odwołania jest wada produkcyjna najnowszej generacji małego drona chińskiego giganta.

Kilka dni później na twitterze użytkownik @OsitaLV podał informację, że DJI nie nadąża z produkcją Mavic'a 2 oraz, że potrzebują więcej czasu aby nie mieć problemów z wysyłką swojego nowego produktu.

 

 

DJI zgodnie z tradycją plotek nie skomentowali.

 

Najnowsze informacje na temat następcy Mavica PRO można znaleźć w.. najnowszym katalogu sklepu ARGOS w Wielkiej Brytanii. Popularna sieciówka zamieściła w nim zdjęcia i opis DWÓCH modeli drona, najprawdopodobniej w wyniku błędu.

 

Tweet Monty_f

 

Można tam przeczytać, że DJI wypuści na rynek dwie wersje popularnego drona:

DJI MAvic PRO z 1-calowym sensorem CMOS od Hasselblad oraz DJI Mavic 2 Zoom z obiektywem o 24-48mm i efektem "Dolly Zoom" podobnym do tego w Parrot Anafi. Według katalogu, nowa generacja Mavic'a będzie w stanie przesyłać video w jakości 1080p do 8 kilometrów oraz będzie w stanie latać z prędkością do 20 metrów na sekundę. Jego niewielka waga pozwoli na loty do 31 minut.

Nie ma nastomiast informacji o możliwościach nagrywania wideo.

 

Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji DJI na wyciek tych informacji.
KATEGORIETAGI

pomoc dronlink drony hobby prawo_lotnicze DroneTECH targi Toru%C5%84 fotogrametria dronedeploy DJI Mavic%202%20 podwodne yuneec geofence GEO%202.0


UDOSTĘPNIJ
REKLAMA

Dronlink.com

Dronlink to największa w Polsce wyszukiwarka firm droniarskich z certyfikatami UAV

Sprawdź
POLECANE FIRMY

Drone Media
Toruń

Flywalker.pl
Kraków