by dronlink.com , 2018-08-19

Premiera DJI Mavic 2 już w czwartek!


Sample image

Chiński producent dronów DJI, ogłosił poprzez swoje oficjalne konto na Instagramie, że konferencja „See the bigger picture” planowana oryginalnie na lipiec, odbędzie się 23 sierpnia o godz. 16:00 czasu polskiego. 

DJI twierdzi, że będzie to największe wydarzenie firmy w tym roku.

 

Relację na żywo będzie można oglądać na stronie live.dji.com.

Jak podawaliśmy w zeszłym miesiącu, brytyjska sieć sklepów ARGOS opublikowała zdjęcia oraz specyfikacje następców pierwszej generacji drona DJI Mavic w swoim najnowszym katalogu.

Chiński producent nie skomentował publikacji sieci ARGOS. Opublikował natomiast trailer do zbliżającej się konferencji, gdzie można znaleźć wskazówki potwierdzające dane z katalogu.

 

 

 

W klipie wideo pojawia się efekt dolly-zoom oraz nagranie hyperlapse. Funkcję tę dostępną za przyciśnięciem jednego przycisku dodała ostatnio firma Parrot do swojego nowego modelu Anafi i wygląda na to, że DJI nie chce zostać w tyle.

 

Jeżeli DJI zapowiada, że czwartkowa konferencja będzie największym wydarzeniem w tym roku, czy oznacza to, że nie powinniśmy spodziewać się kolejnych nowości od giganta z Shenzhen?
KATEGORIETAGI

pomoc dronlink drony hobby prawo_lotnicze DroneTECH targi Toru%C5%84 fotogrametria dronedeploy DJI Mavic%202%20 podwodne yuneec geofence GEO%202.0


UDOSTĘPNIJ
REKLAMA

Dronlink.com

Dronlink to największa w Polsce wyszukiwarka firm droniarskich z certyfikatami UAV

Sprawdź
POLECANE FIRMY

Drone Media
Toruń

Flywalker.pl
Kraków