Partnerzy DronlinkDronlink to społeczność, którą tworzą najwięksi specjaliści z branży droniarskiej. Skupia firmy z branży UAV, a także gwarantuje dostęp do profesjonalnych usług i produktów oferując liczne bonusy i udogodnienia. Członkostwo w Dronlink wiąże się z wieloma korzyściami. To nie tylko prestiż i widoczność, ale także szereg innych możliwości, które zapewniamy Naszym użytkownikom.


Sample project image
Branżowe sklepy internetowe z rabatem do - 20%

Do naszej grupy zaprosiliśmy rekomendowane sklepy internetowe, których liczba stale się powiększa. Oferują one wysokiej jakości produkty jak i niezbędne wyposażenie dla każdego specjalisty. Za naszym pośrednictwem otrzymasz pakiet zniżek przygotowany przez sklepy partnerskie specjalnie dla zarejestrowanych użytkowników Dronlink. To bonus, dzięki któremu zapewniamy dostęp do wysokiej klasy asortymentu z rabatami nawet do 20%!


Pakiety ubezpieczeniowe których nie znajdziesz u polskich ubezpieczycieli

Chcąc zapewnić jak największe korzyści Dronlink, nawiązaliśmy współpracę z firmą Coverdrone z Anglii. Coverdrone jest liderem na rynku komercyjnych ubezpieczeń dronów na Wyspach Brytyjskich, który posiada szereg pakietów ochronnych i korzystne rozwiązania dla każdego operatora drona. Ubezpieczenia Cover Drone obejmują szeroki zakres, a także posiadają rozwiązania, których nie spotkasz u polskich ubezpieczycieli. Są one adekwatne zarówno dla systemów samolotów bezzałogowych, a także dla zdalnych systemów samolotowych. Coverdrone oferuje 5% zniżki na ubezpieczenia wyłącznie dla zarejestrowanych członków społeczości Dronlink! Dla ułatwienia, pomagamy w formalnościach oraz w komunikacji, podczas doboru odpowiednich rozwiązań.

Sample project image

Sample project image
Modele 3D tworzone w oparciu o liczne zdjęcia

Współpraca ze szwedzką firmą Spotscale gwarantuje nam i naszym użytkownikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Jako lider w branży modeli 3D, Spotscale zajmuje się wiernym odwzorowaniem kształtów, rozmiarów i wzajemnego położenia obiektów na obserwowanym terenie. To połączenie ogromnej ilości zdjęć w spójny i płynny obraz, umożliwiający obserwację najdrobniejszych detali budynków i otoczenia. Tworzone modele 3D wykorzystywane są min w projektowaniu, architekturze, a także budownictwie, umożliwiając przeprowadzanie skutecznych prezentacji i inwentaryzacji. Dzięki Spotscale, możesz zmienić swoje zdjęcia budynków, w wysokiej jakości i rozdzielczości, prezentacje 3D. Modele dostępne są w wersji online, dzięki czemu mogą stać się atrakcyjnym i ważnym, narzędziem w rękach twoich klientów. Będąc zarejestrowanym członkiem Dronlink, Spotscale wykona dla Ciebie model 3d wysokiej jakości, narzędzia do planowania przestrzennego oraz inspekcji z rabatem nawet do 50%!Lista partnerów stale się powiększa

Dbając o zadowolenie naszych partnerów i powiększanie korzyści płynących z przynależności do społeczności dronlink, lista naszych partnerów stale się powiększa. Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszego serwisu, poszukujemy partnerów i dostawców, rekomendowanych usług, których operatorzy dronów mogą potrzebować. Poza widocznością i prezentacją wśród potencjalnych klientów, chcemy zapewniać Wam korzystne bonusy i możliwości, o których będziemy stale informować.

Sample project image

Sample project image
Firma Szkoleniowa AIR DRONE POLSKA

Firma AirDron Polska jest czołową firmą szkoleniową w dziedzinie lotnictwa cywilnego w Polsce. Ośrodek szkoleniowy tylko w 2016 roku przeszkolił ponad 300 licencjonowanych pilotów bezzałogowych statków powietrznych w kilku swoich oddziałach w Polsce. W tym samym roku firma zorganizowała największe szkolenie UAVO w Polsce ( według ekspertów z branży nawet w Europie), które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie i w którym brało udział blisko 100 osób! Wydarzenie było mocno nagłośnione przez ogólnopolskie media, a podczas samego szkolenia pojawiło się bardzo wielu ekspertów z branży oraz gości specjalnych. Nasza pozycja na rynku ukształtowała się dzięki organizacji wydarzeń specjalnych ale przede wszystkim dzięki świetnej kadrze szkoleniowej, która jest głównym atutem firmy, ze względu na jej kreatywność i jakość przekazywanej wiedzy. Możemy pochwalić się bardzo wysoką zdawalnością, elastycznością w podejściu do Klienta oraz atrakcyjną polityką cenową.